Miklusėnų g. 38A, LT-62332 Alytus 

Tel.: 8 315 72 920;
        8 315 72 921;
        8 315 64 167;

El. p. ld@vyturelis.alytus.lm.lt


VYTURIUK, VYTURĖLI, VYTURYTI-

GRĮŽK PAS MUS – ATSIBUDO JAU SAULYTĖ!

ČIR VIR VIR VYTURĖLI, VYTURYTI,

MOKAM TAVO DAINELĘ – PAKLAUSYKI…

            Vasario 24 dieną kvietė vaikai – įvairūs paukščiai – sugrįžti Vyturį. Pavasario pranašą. Nes vasario 24 – Vyturio diena. Ir lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vardadienis.

Tingiai iš miegų atsikėlusi Saulutė painiojosi – nesusigaudė, koks metų laikas. Tai  vieną po kito kvietė visus metų laikus, kol vaikai atpažino jau laukiamą linksmą Pavasarį. Pavasaris su Saulute kalbino paukščius, atskridusius į šventę. Šie giedojo, čireno, klegėjo – pasakojo įvairiausiais balsais. Išsipasakoję, pasidžiaugę, kad žiemą nebuvo sunku, nes vaikučiai juos globojo -  lesino, pasigedo Vyturėlio. Pašaukė ir šis atskrido. Ir pažadėjo pasilikti, jei visi kartu pasimokys iš protingosios Pelėdos.  Mokytoja Pelėda „mokė“ paukštelius gyvenimo išminties: net mažas ženklas gali reikšti didelius dalykus. O svarbiausia vieniems su kitais sutarti, nes po Saule užtenka vietos visiems ir visi reikalingi.

            Minėti Vyturio dieną – švęsti „Vyturėlio“ vardadienį šiais metais buvo daug smagiau, nes kartu šventė Putinų mikrorajono lopšeliai-darželiai „Šaltinėlis“, „Obelėlė““ ir Putinėlis“. Sulaukėm ir svečių, ir dovanų. Ačiū už bendrystę. Kartu įgyvendindami projektą „Vardadienis? Švęskime kartu“ ne tik švenčiame. Siekiame ugdyti vaikų pažintines, socialines, komunikavimo, sveikatos saugojimo, menines kompetencijas.

Elena Astrauskienė, vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė