Miklusėnų g. 38A, LT-62332 Alytus 

Tel.: 8 315 72 920;
        8 315 72 921;
        8 315 64 167;

El. p. ld@vyturelis.alytus.lm.lt


J

Jau savaitė, kaip dvi lopšelio-darželio sienas puošia graffiti piešiniai – buvusio ugdytinio Pijaus Šematulskio ir jo bendraminčių dovana šiltai, su dėkingumu prisimenamiems vaikystės antriesiems namams. (Siurprizas „Vyturėlio“ bendruomenę „ištiko“ gegužės 25 dieną, po poilsio dienų atėjus į įstaigą ir atradus tarsi iš niekur nieko atsiradusius meno kūrinius). Per savaitę pasitikrinome – tai ne šiaip pasigražinimas, pilkumą pavertęs dainuojančiu, skambančiu spalvų pasauliu. Tai naujai atsiradusios – sukurtos edukacinės erdvės. Itin žavu, kad abiejų darbų stilistika skirtinga, taigi ir naujos erdvės suteikia galimybių ugdyti skirtingas mažųjų kompetencijas. Dar daugiau, kviečia mąstyti apie vertybes. Įsipareigojame: augsime, be kita ko, mokydamiesi dėkingumo. (Pijus savo dovana parodė stulbinamą dėkingumo pavyzdį). Dar labiau tikėdami, kad vaikystė turi būti graži, spalvinga, dar labiau stengdamiesi, kad ji tokia ir būtų.

O gal? Gal tai projekto „Alytus – šypsenų miestas“ veikla? (Apie tokį projektą labai aktyviai kalbėta Alytuje 2020 metų pradžioje). Nes pasidomėjus, kaip darbuotojus veikia atgimęs pastatas (nors ir ne visas), dažnas sakė: labai pakelia nuotaiką; ateini, pamatai, pradedi šypsotis ir šypsaisi visą dieną; tai pačios linksmiausios Alytaus sienos… Drįstame tikėti, kad mūsų sienos suteikia žaismingumo, optimizmo visam Putinų mikrorajonui.

O gal? Gal tai „Vyturėlio“ dovana šiomis dienomis į platesnį pažinimo vieškelį iškeliaujantiems priešmokyklinukams? Pasirinkite savo piešinį, savo spalvas, savo formas ir keliaukite augti. Augti taip, kad nepamirštute savo  didelio, gražaus gyvenimo kelio pirmųjų žingsnių.

Direktorė Zita Reipienė