Miklusėnų g. 38A, LT-62332 Alytus 

Tel.: 8 315 72 920;
        8 315 72 921;
        8 315 21 909;

El. p. ld@vyturelis.alytus.lm.lt


Ikimokyklinis ir priešmokyklinis amžius – palankiausias formuoti įgūdžius, įpročius ir gyvenimo nuostatas, tarp jų – ir fiziškai aktyvaus gyvenimo nuostatą. Įvairi sportinė veikla – puiki priemonė, skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į sportą. Mes, pedagogės, siekiame formuoti teigiamą požiūrį į sportą, stengiamės tenkinti prigimtinį vaikų poreikį judėti. Kartu su kolege Odeta Pupštiene sumanėme dalyvauti „Mažųjų žaidynėse 2019". Projekto organizatorius RIUKKPA.

Projekto rėmėjas LTOK.

„Mažųjų žaidynės 2019" I-ąjį etapą organizavome Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos sporto salėje (ačiū direktoriui Gintautui Draugeliui). Šaunu, kad įvairiose rungtyse varžėsi ne tik maži, bet ir dideli. Tai puikus pavyzdys vaikams. Tik mūsų patys mažiausieji sportavo namuose, t. y. savo darželyje, bet jie jau žino, kad kai paūgės, ir jie eis sportuoti pas kaimynus, į didelę salę. 

Labai džiaugiamės, kad dalyvaujame „Lietuvos mažųjų žaidynėse”. I-asis etapas – tai  galimybė visiems patirti judėjimo ir varžymosi džiaugsmą. Toliau – rimtesni reikalai. Jau kovo mėnesį mūsų darželio komanda atstovaus įstaigai II-ajame etape, kuriame varžysis 11 Alytaus lopšelių-darželių  komandų. Tad linkime mūsų mažiesiems SĖKMĖS.

Jurgita Almonaitienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja