Miklusėnų g. 38A, LT-62332 Alytus 

Tel.: 8 315 72 920;
        8 315 72 921;
        8 315 64 167;

El. p. ld@vyturelis.alytus.lm.lt


Virė virė košę, vaikai laukė atsilošę…Ketvirtadienį, spalio 10 dieną. Kai jau nukastos bulvės, nurauti burokėliai, morkos, nukapotos kopūstų galvos, parridenti iš daržo moliūgai, partemptos cukinijos. Šitiek visko užaugo! Pats laikas skanauti, ragauti ir džiaugtis.

Daržovių košę Košės dieną „virė“ „Pelėdžiukų“ grupė su auklėtojomis Elvyra ir Birute. (Ačiū mūsų šeimininkėms Laimai, Nijolei ir Gitanai, kad košė ne tik virė, bet ir išvirė). O ragauti, valgyti ir net prisivalgyti buvo kviečiami visi „vyturiukai“ – vaikučiai, tėveliai ir darbuotojai. Išties skani, sveika košė (ne vienas valgytojas prašė pakartoti) buvo dar skanesnė, nes dalis daržovių (pomidorai, bulvės,  moliūgas, cukinija)- užauginti savo – „Vyturėlio“ darže.

Kad ta pati košė gali būti įvairių skonių, įsitikinom kartu su koše ragaudami žiemai paruoštas daržovių mišraines, pagardus. Obuolių  cukinijų, burokėlių  cukinijų, pomidorų svogūnų, pomidorų  agurkų svogūnų, kopūstų paprikos…Šeimininkės – lopšelio-darželio pedagogės, darbuotojos – pasidalino ir mišrainių gaminimo receptais. Mamytės domėjosi.  Aukime sveiki.

                                                                                                                                                                        Direktorė     Zita Reipienė