Miklusėnų g. 38A, LT-62332 Alytus 

Tel.: 8 315 72 920;
        8 315 72 921;
        8 315 64 167;

El. p. ld@vyturelis.alytus.lm.lt


Didžiosios metų šventės ikimokyklinio ugdymo įstaigoje – kaskart ir džiaugsmas, ir nerimas, ir iššūkis, ir galvosūkis…Ką organizuoti, kaip švęsti, kad mažieji ugdytiniai kuo labiau pasijustų šventės kūrėjais.

2021 metų šv. Kalėdas pasitikome skaičiuodami kiekvienos Advento dienos gerus darbelius, puošdami grupių erdves, gamindami žaisliukus Didžiajai eglei papuošti, kurdami Advento kelią, laukdami Kalėdų senelio…

Jeigu visus renginius įsivaizduotume kaip išpuoštą Kalėdų eglutę, tai jos viršūnėj spindinti karūna greičiausiai būtų  darbuotojų kurtas ir visiems dovanotas kalėdinis spektaklis apie bobutės, ožiuko, miško žvėrelių draugystę ir pagalbą vilkui. Buvo suvaidinti net aštuoni premjeriniai spektakliai.

Spektaklio autorė ir režisierė – meninio ugdymo mokytoja Milda Z. Holivudinė aktorių komanda – mokytojos  Elena A., Malvina M., Virginija G., Aušra A., Linutė R., Elvyra V., Zita A., Zita V., Nijolė Ž., Odeta P., mokytojos padėjėja Jurgita J. (Gal verta pavasarį „Vyturėlyje“ atidaryti Žvaigždžių alėją?).

„Labai pagavios, talentingos aktorės,“ – džiaugėsi spektaklio autorė.

„Nuostabu vaidinti savo vaikams, matyti jų reakcijas, žinoti, kad vaidinimą pamatys, kartu su žvėreliais šoks, dainuos visi vaikai – nuo mažulių iki priešmokyklinukų“, –  geromis emocijomis „taškėsi“ aktorės.

Tiesa, reikėjo skirti papildomo laiko repeticijoms, kostiumų gaminimui, pagaliau ir vaidinimams. Bet už viską su kaupu atlygina vaikų juokas, aktyvus dalyvavimas ir jų išsinešama pamoka – net senas, leisgyvis vilkas nusipelno atjautos, rūpesčio ir draugiškumo. („Vilkas kurčias, senas, žlibas, nusišėręs ir nuplikęs. Lai gyvena sau ramiai, – būkite visi draugai“.)

 Na tikrai Kalėdos – stebuklų metas.  Belieka tikėti, kad maži stebuklai vyksta kiekvieną dieną ir… juos kurti.

Direktorė Zita Reipienė