Miklusėnų g. 38A, LT-62332 Alytus 

Tel.: 8 315 72 920;
        8 315 72 921;
        8 315 64 167;

El. p. ld@vyturelis.alytus.lm.lt


Dvi svarbias žinutes norėjome ištransliuoti  savo sugrįžimo  į darželio grupes dieną.

Kad jaustumės gerai, turime suvokti, kas esame, atrasti savąjį identitetą. Todėl pasivaikščiojimas po lopšelio-darželio teritoriją ir savo vardo – „VYTURĖLIS“ ieškojimas, atpažinimas buvo viena iš svarbesnių dienos veiklų. Vardų turėjo būti dešimt – tiek, kiek lopšelyje-darželyje grupių. Užrašytų įvairiais būdais ir technikom – išradingai, šmaikščiai, kruopščiai, žaismingai. Panaudojant natūralias medžiagas ir savo kūrybiškumą. Ačiū auklėtojoms.

Kita svarbi žinutė: tėveliai – pati artimiausia vaiko edukacinė aplinka, ugdymo partneriai ( beje, tai viena iš pamatinių įstaigos vertybių). Galime kurti kiek ir ko norime, bet jei nebus šitos aplinkos, norimų rezultatų nepasieksime. Šią žinutę iliustravo pelėdos ir pelėdžiukų inscenizacija. Net pelėda supranta, kad pelę reikia užsidirbti. Šiandien atidėliojant bei tinginiaujant, ir valgyti gali tekti rytoj. Ačiū meninio ugdymo pedagogei Mildai ir pelėdų šeimynai -  Jurgitai J., Domantei ir Zitai B.

Dar buvo giedamas mūsų valstybės himnas, dainuojama bendra daina, žydėjo daugybė dėkingumo ir sėkmės linkėjimo žiedų bei šypsenų. Ačiū visiems už bendrystę.

Sugrįžome, kad augintume ir augtume. Sveiki, įsipareigoję, laimingi.

Direktorė Zita Reipienė