Miklusėnų g. 38A, LT-62332 Alytus 

Tel.: 8 315 72 920;
        8 315 72 921;
        8 315 64 167;

El. p. ld@vyturelis.alytus.lm.lt


Jeigu reikia ko nors oranžinio, tai iš "Vyturėlio".
Tai žinokite ir jūs. "Vyturėlyje" buvo oranžinis vakaras su oranžine vakariene. Toks smagus bendruomenės žaidimas.
(Už idėją ačiū Alytaus žaliosios vakarienės organizatoriams).
Kodėl oranžinis? Nes mūsų dvi apšiltintos sienos oranžinės. Mūsų tvora oranžinė. Mums Pijaus ant vienos sienos nupieštas piešinys labai oranžinis… Pagaliau, oranžinėje yra daug saulės
O saulė- tai juokas, žaidimai, draugystės kamuoliai, skanėstų smaližiavimas, visokie smagūs pašmaikštavimai, dėkingumas, dalijimasis…Visa tai ir darėme oranžiniame vakare – dalijomės saulėtumu.
Vienam žaidimui buvo naudojamas H. Radausko tekstas proza. "Degas". " Oranžinės saulėlydžio srovės suplėšo debesį ir aptaško muziejaus parko žalumą degančiais taškais. Atsigręžęs nuo lango, aš žiūriu į pasakišką Degas fotelį, putojantį oranžinėm ir žaliom dėmėm. Jis turėtų stovėti danguje, apsaugotas aukso grandinėm, idant kuris iš dievų per klaidą nesumanytų į jį atsisėsti."
Nuojauta tokia, kad "Vyturėlio" bendruomenės žmonės verti prisėsti bent ant kraštelio to fotelio. Nes dirba nuostabius darbus.
O jau Oranžinio vakaro sumanytojos ir deivės – Jurgita, Virginija ir Vaida ramiausiai gali išsidrėbti ir po kokią valandą padrybsoti tame dieviškame fotelyje. Tikrai nusipelnė. AČIŪ. Jūs ir priminėte, ir įkvėpėte bendruomenę žinoti, kiek daug mes galim.
Direktorė Zita Reipienė