Miklusėnų g. 38A, LT-62332 Alytus 

Tel.: 8 315 72 920;
        8 315 72 921;
        8 315 64 167;

El. p. ld@vyturelis.alytus.lm.lt


Pavasaris… Gausybė renginių. Ir ne tik mūsų lopšelyje-darželyje.

Gegužės 15 d. mes organizavome seminarą Putinų mikrorajono ir „Nykštuko“ lopšelių-darželių pedagogams „Vaikystės takeliais į pasakų šalį“, kurio metu lektorė Akvilė Sadauskienė, Pasakos augimui Asmenybės ugdymo užsiėmimai programų autorė ir vadovė, skatino naujai atrasti pasakas kaip pasaulio išminties ir dvasinio augimo lobyną. Dalyvius savo dainele pasveikino mergaičių duetas, pasaką su muzikiniais intarpais  vaidino „Boružiukai“.

Tą patį vakarą Alytaus miesto  teatre vyko koncertas šeimos dienai ,,Spalvotu vaikystės taku". Mergaičių ketvertukas, mūsų mažieji talentai – Deimantė, Milita, Paula, Evita  sušildė žiūrovus nuotaikinga dainele ir šypsenomis…

Gegužės 9 d. pulkelis vaikučių skubėjo į miesto parką dalyvauti pilietinėje akcijoje Europos dienai paminėti.

Balandžio mėn. Alytaus J. Kunčino bibliotekos Vidzgirio filialą puošė mūsų ugdytinių kūrybiniai darbeliai, o 30 d. Bibliotekų savaitės uždarymo renginyje mūsų priešmokyklinukai surengė koncertą „Skambantis vabalų miestas“.

Balandžio 25 d. Alytaus lopšelis-darželis „Putinėlis“ pakvietė į gerosios patirties sklaidos seminarą „Jurgi, rakink žemę“.  20 piemenėlių iš „Vyturio“ kaimo kartu su kitų Putinų mikrorajono ikimokyklinių įstaigų bendraamžiais  dainavo, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, atkartojo tautines ganiavos pradžios tradicijas.

Tad pavasaris meninio ugdymo pedagogei Mildai Zorubienei – tikras dainų dainelių maratonas. O kur dar programėlės mamytėms, šeimoms?! Artėja priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų atsisveikinimo su darželiu šventės, dainavimo būrelio muzikinės pasakos pristatymas. Tik nesustokime, nepavarkime, džiaugsmingai, kaskart atrasdami naujas prasmes mokykime ir mokykimės.

Roma Trakymienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui